Spotkania i uroczystości

Viale Verde to doskonałe miejsce do organizacji spotkań w większym gronie. Nasze przytulne, zielone wnętrza, doskonała kuchnia, fantastyczny bar, oraz profesjonalna obsługa umilą każdą imprezę rodzinną, urodzinową, spotkania w gronie znajomych czy przyjęcia firmowe.

https://vialeverde.pl/wp-content/uploads/2022/05/spotkania-w-viale-verde-mobile.jpg

Spotkania i uroczystości

Viale Verde to doskonałe miejsce do organizacji spotkań w większym gronie. Nasze przytulne, zielone wnętrza, doskonała kuchnia, fantastyczny bar oraz profesjonalna obsługa umilą każdą imprezę rodzinną, urodzinową, spotkania w gronie znajomych czy przyjęcia firmowe.

Specjalnie przygotowane MENU

Dbając o najwyższą jakość podawanych dań Szef Kuchni Michał Góra, przygotował dla Państwa specjalną ofertę na przyjęcia powyżej 15 osób. Znajdziecie w niej trzy różne propozycje menu: od przystawek, przez dania główne, aż po deser, propozycję bufetu zimnego, finger food-ów oraz słodkiego stołu jak i tortów.

Co ważne! Wszystkie nasze słodkości, od pralin poprzez monoporcje, skończywszy na tortach przygotowywane są przez naszą cukiernik w Viale Verde.

Zapraszamy! Przekonajcie się sami co dla Was przygotowaliśmy! W przypadku pytań lub chęci rezerwacji stolika na przyjęcie, zapraszamy do kontaktu.

Monika Przerywacz
Tomasz Kordek

menager restauracji

+48 509 699 599

https://vialeverde.pl/wp-content/uploads/2022/05/Viale-Verde-logo-2.png
https://vialeverde.pl/wp-content/uploads/2022/05/spotkania-w-viale-verde4.jpg