Zaplanuj z nami swoje wydarzenie

romantyczna kolacja, spotkanie firmowe, uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie i inne…)

https://vialeverde.pl/wp-content/uploads/2022/01/rezerwacje-mobile3.jpg

Zaplanuj z nami swoje wydarzenie

romantyczna kolacja, spotkanie firmowe, uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie i inne…)

1. Dokonując rezerwacji stolików należy podać ilość osób, dzień rezerwacji, godzinę, imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz numer telefonu kontaktowego.
2. Powyższe dane zbierane są wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rezerwacji.
3. Rezerwacje na weekend przyjmowane są od poniedziałku do piątku. Rezerwacji możesz dokonać poprzez formularz kontaktowy. Miejsca w ogródku nie podlegają rezerwacji.
4. Rezerwacja jest ważna przez 15 minut licząc od ustalonej i potwierdzonej godziny rezerwacji; po upływie tego czasu stolik zostaje zwolniony.
Rezerwacje na weekend są przyjmowane od poniedziałku do czwartku.
Rezerwacji możesz dokonać poprzez formularz kontaktowy.

  Dokonując rezerwacji akceptujesz Regulamin. Rezerwacja zostanie potwierdzona mailowo przez managera restauracji. W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji mailem do 48h prosimy o kontakt telefoniczny.

  REGULAMIN REZERWACJI

  §

  Rezerwacje stolików przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy, drogą mailową pod adresem rezerwacje@vialeverde.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 512 033 066

  §

  Dokonując rezerwacji stolików należy podać ilość osób, dzień rezerwacji, godzinę, imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz numer telefonu kontaktowego

  §

  Rezerwacje stolików na weekendy przyjmowane są od poniedziałku do piątku

  §

  Dane te są zbierane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rezerwacji

  1. Standardowy czas, na który restauracja Viale Verde rezerwuje stoliki to 2 godziny (nie dotyczy grup powyżej 6 osób).
  2. Na wiadomości e-mailowe i rezerwacje odpowiadamy w ciągu 48h.
  3. Rezerwacja jest ważna przez 15 minut licząc od ustalonej i potwierdzonej godziny rezerwacji; po upływie tego czasu stolik zostaje zwolniony.
  4. W przypadku spóźnienia, prosimy o kontakt. Brak takiej informacji oznacza, że restauracja nie gwarantuje dostępności stolika po upływie 15 minut.
  5. Restauracja nie ponosi odpowiedzialności oraz nie gwarantuje większej ilości miejsc niż ustalone i potwierdzone podczas dokonywania rezerwacji.
  6. Zwiększenie liczby Gości do dokonanej rezerwacji możliwe jest przez potwierdzenie mailowe na wskazany adres: rezerwacje@vialeverde.pl lub telefoniczne pod numerem telefonu +48 512 033 066.
  7. W związku z dużym zainteresowaniem rezerwacjami, restauracja zastrzega sobie prawo do możliwości nieodebrania telefonu.
  8. Ze względu na komfort i wygodę Gości w przypadku rezerwacji powyżej 15 osób prosimy o wcześniejsze ustalenie menu z managerem.
  9. W przypadku braku menu ustalonego przez Gości (dotyczy również grup poniżej 15 osób), serwis dań może być wydłużony.
  10. Wszelkie odstępstwa od niniejszego regulaminu muszą zostać ustalone z managerem lokalu i potwierdzone w formie pisemnej lub mailowej przez obie strony.
  11. Restauracja zastrzega sobie prawo do odmówienia dokonania rezerwacji bez podania przyczyny.
  12. Dokonanie rezerwacji w restauracji drogą telefoniczną bądź mailową jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  13. Niezależnie od systemu rezerwacji online, w godzinach pracy restauracji przyjmujemy rezerwacje także telefonicznie pod numerem telefonu +48 512 033 066.
  14. Reklamacje można składać na adres email: ristorante@vialeverde.pl.
  15. Reklamacje zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji.